Bugr z Be zve na Pardubice


Autor: zeliii - Datum: 18 Září 2008

V pátek k nám dorazí perníkáři, dnešní mládež už asi těžko pochopí proč zrovna perníkáři a proč pokřik Dynamo, Dynamo..... Každopádně je to ambiciózní mužstvo, které po loňské silně neúspěšné sezoně bude chtít určitě skončit v popředí tabulky.
Máme s ním zajímavou dlouhodobou bilanci, celkem bylo odehráno 187 vzájemných zápasů s bilancí 76 proher a 77 vítězství. Výhry a prohry po prodloužení jsou srovnané na 5:5, remíz bylo 24, v pátek máme šanci si vytvořit trochu náskok, nebo Pardubice naopak mohou vyrovnat. Jestli budeme pokračovat výkonem jako v Boleslavi, tak je větší šance na to druhé.
V minulé sezoně byla bilance vzácně vyrovnaná s výsledky /z pohledu Kladna/ 3:2pp, 2:3pp, 1:4 a 3:0. Sezona 2006/07 1:5, 0:7, 4:1 a 3:1. V sezoně 2005/06 jsme vyhráli jen jednou v druhém zápase v Pardubicích, všechny výsledky 0:3, 7:5, 3:4pp, 1:6.
Za zmínku stojí ještě sezona 2004/05 kdy jsme odehráli 11! vzájemných zápasů, 7 z nich ve čtvrtfinále play off; byla to nádherná série až na poslední zápas, kdy nás rozhodčí k ničemu nepustil. Bylo vidět, že z nás mají hodně velký strach a snaží se to pojistit na všech frontách. Do dnes mám v paměti nádherné vyprodané domácí zápasy, zvláště ten, kdy jsme vyrovnali stav na 3:3.
Aktuálně mají Pardubice odehraná jen tři kola, čtvrtý zápas mají odložený kvůli nadmíru využité hale jinými sporty.. Mají na kontě jedno vítězství a dvě prohry. Poslední soutěžní zápas odehráli 14/9 takže buď budou mít výhodu odpočatosti aneb nevýhodu nerozehranosti; záleží na každém jak se nato dívá.. Upřímně, já jsem z toho zápasu dost nervózní, od play off na jaře 2005 tyto zápasy prožívám nějak moc intenzivně...
A ještě si nemohu odpustit jednu poznámku, v médiích byl vytvořen jakýsi mýtus skvělého pradubického fanouška, všichni ostatní jsou proti nim sebranka, která jim nesahá ani po paty. No ono kdyby u nás platil klub výjezdy tak bude jezdit mnohem víc lidí, už takhle nás letos jezdí možná víc, ale to mi ani tak nevadí, líbí se mi doma když přijedou hosté a je živo.. Ale co se týká jejich domácích zápasů, kdo byl v Pardubicích na zápase 42. kola sezony 2006/07 kdy jsme u nich vyhráli 3:1 tak ví o čem píšu. Utkání se ani nedohrálo protože ti skvělí, úžasní a bezkonkurenční fanoušci zaházeli 20 sec před koncem ledovou plochu doslova bordelem, takže se už jen symbolicky vhodil puk ve středovém kruhu a čekalo se až doběhne časomíra. A to, že přilétlo několik plechovek i k nám do kotle, mi stejně nikdo neuvěří, tito andělé mezi fandy hokeje by to prostě nikdy NEUDĚLALI... Tím nechci říct, že jsou nějak horší než ostatní, jen jsou prostě stejní a procento homo debilis je zhruba stejné jako v jiných částech republiky...

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!