Bugr z Be zve do Boleslavi


Autor: zeliii - Datum: 15 Září 2008

V úterý vyrážíme směr Mladá Boleslav, na led mužstva, které mám zafixováno jako velmi nefér tým. Když si vzpomenu na předvedené praktiky v bojích o postup z první ligy pár let dozadu tak se mi vybaví jediné slovo, hnus. To co předváděli rozhodčí například v Berouně, kde jsem byl přítomen, bylo tak na úrovni okresního přeboru. A v živé paměti jsou události z konce minulé sezony.
Nevpuštění fanoušků soupeře na domácí stadión, triky s rolbou aby se mohl rozcvičit náhradní brankář, přetopená šatna, opravdu věci, které se hodí jen do "pralesní ligy". Nevím co z toho je agentura jpp, ale minimálně ty dvě první se opravdu staly.
Docela se bojím co budou zkoušet na nás, po třech prohrách v řadě a posledním místu v tabulce bude velký tlak ze strany sponzorů na vítězství bez ohledu na fair play. Uvidíme jak se s tím kluci poperou. Fanklub pořádá opět výjezd takže je to letos zatím 100% pokrytí venkovních zápasů.
Co se týká statistik s Mladou Boleslaví, naposled jsme s nimi soutěžně hráli v sezoně 2002/2003 v první lize, třikrá jsme vyhráli 3:2 a jednou prohráli u nich 4:2. Mužstva jsou od té doby úplně jiná, takže z těch výsledků asi nelze nic vyvozovat.
Jen moje klasická pesimistická obava na závěr, naši hokejisté mají takový nepěkný zvyk, odevzdávat body nováčkům nebo mužstvům, která jsou bez výhry. V živé paměti je loňská domácí prohra s Ústím, před tím první výhra Vsetína v soutěžním ročínku také na našem ledě, výhra Třince po postupu do extraligy... Co by mohlo zbořit tuto statistiku je, že letos začneme s nováčkem venku. A také to, že od začátku se nám daří, je pravda, že my vyhrát můžeme ale oni musí :-D

PřílohaVelikost
pozvanka_Boleslav.jpg102.94 KB

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!