Rytíři Kladno - aktuální zprávy
Aktualizace: před 13 min 46 sek

Vrcholí aukce předmětů z edice O kapku lepší hokej, do dražby jdou nově další puky

19. únor 2024 - 23:00

Tisková zpráva - V úterý 20. února končí aukce originálních artefaktů z edice O kapku lepší hokej na stránce sportovniaukce.cz. V dražbě můžete získat dresy Radka Smoleňáka a Jiřího Ticháčka či podepsanou hůl Eduardse Tralmakse. Přihazovat můžete do dnešních 18 hodin. Naopak dnešním dnem startuje na portálu gotauthentic.com dražba puků podepsaných Jiřím Ticháčkem. Také z této aukce bude výtěžek věnován nadačnímu fondu Kapka naděje.

Fantastický obrat sedmáků a junioři dvakrát rozhodovali po nájezdech

18. únor 2024 - 23:00

Jakub Liška / Foto: Daniela Vodičková - V sedmém týdnu roku 2024 se odehrálo spousta utkání kladenské mládeže. Z tripu napříč celou republikou si juniorka odváží tři body, za prohru a výhru po nájezdech. Tři zápasy sehrál dorost, bodoval však jen v jednom z nich. Sedmákům se podařilo udržet nadále svou neporazitelnost, když předvedli až snový obrat z 0:4 na 5:4. A první tým páťáků se stále drží na druhém místě tabulky po výhře v hlavní městě.

V růžové a s úsměvem. Rytíři pomohou nadačnímu fondu v podpoře onkologických pacientů

Tisková zpráva - Sportovní večer se společensko-kulturním přesahem nabídne utkání 50. kola Tipsport extraligy, které kladenští Rytíři v úterý 27. února sehrají na domácím ČEZ stadionu proti Litvínovu. Speciální růžové trikoty, fanouškovské předměty z limitované edice, účast známých osobností, ale i hudební vystoupení přímo během přestávkového programu slibují jedinečný zážitek s charitativním podtextem. Rytíři totiž hrají na podporu nadačního fondu Úsměv nejen pro Kryštofa.

Já už ani nevím, co k tomu říct, máme to tak několikátý zápas, lituje ztraceného utkání Procházka

17. únor 2024 - 23:00

Jakub Liška - Poslední utkání této sezony s plzeňskou Škodovkou skončilo pro Rytíře prohrou v prodloužení. Kladeňáci nicméně i přes počáteční ztrátu 0:1 otočili skóre na 3:1, i díky srovnávací brance Martina Procházky: „Celé to byla dost kostrbatá situace, také pak byla vidět ta moje velká radost po gólu." Kladenský útočník si také připsal v minulém utkání s Brnem stý start v extralize v barvách Rytířů: „Popravdě jsem o tom vůbec nevěděl, ale je to příjemné a ani bych neřekl, že jsem již toho zde odehrál tolik."

Rytíři doma podlehli Plzni v prodloužení i přes slibný náskok

Jakub Liška / Foto: Roman Mareš - Po vydařeném utkání v Brně se Rytíři představili opět na domácím ledě. Tentokrát vyzvali západočeského soupeře z Plzně. Ačkoli byla první dvacetiminutovka vyrovnaná, radovali se v ní z gólu pouze hosté. Na vyrovnání si kladenský fanoušek musel počkat až do závěru druhého dějství. Poslední část nabídla sice dva góly Rytířů, nicméně v závěrečných dvou minutách i srovnání výsledku. V prodloužení se dokázal prosadit hostující Holešinský, který určil bonusový bod Škodovákům.

Rytíři prolomili černou sérii a v neděli doma přivítají Plzeň

16. únor 2024 - 23:00

Redakce / Foto: Roman Mareš - Kladno v pátek uspělo v prodloužení na ledě Komety Brno a po dlouhém čekání ukončilo černou sérii porážek. Další vítězství se Rytíři pokusí přidat už v neděli, kdy se vrátí na domácí led, na němž vyzvou Plzeň. Západočeši přitom ještě v sobotu hráli speciální zápas v Německu pod širým nebem a na další duel se naladili vítězstvím.

Senzační obrat na ledě Komety! Prodloužení dokázal rozhodnout Pytlík

15. únor 2024 - 23:00

Jakub Liška / Foto: HC Kometa Brno - Rytíři zavítali poprvé po únorové reprezentační přestávce na led soupeře, konkrétně do Brna. Soupiska Kladna byla opět doplněna o dva juniory. Domácím vyšel vstup do utkání dle představ a do třetiny ještě skóre navýšili. Prostřední část přinesla vytoužené snížení Kladeňáků z hole Tralmakse. Ve třetí dvacetiminutovce se dokázal přesně trefit jen hostující Procházka a Rytíři po více než měsíci dokázali bodovat. A nejen to, v prodloužení to vzal na sebe Pytlík a druhý bod určil hráčům Kladna. Rytíři tak přerušili černou sérii 17 porážek v řadě!

Po třech domácích zápasech opět na led soupeře. Rytíři v pátek míří do Brna

14. únor 2024 - 23:00

Redakce / Foto: Roman Mareš - Kladno na domácím ledě nedokázalo ve třech pokusech ukončit sérii porážek a na první výhru po sedmnácti duelech se pokusí dosáhnout už v pátek. Rytíři, kteří hrají během února většinu utkání na svém stadionu, zavítají do Brna, které vyhrálo čtyři z posledních pěti zápasů a chce zaútočit na první čtyřku extraligy.

Splnil jsem si dnes svůj sen, říká natěšený junior Zděnek Nedvěd

13. únor 2024 - 23:00

Jakub Liška - Rytířům se nepodařilo ve středečním souboji na Bílé Tygry, tedy soupeře, u kterého naposledy zvítězili. Díky několika trestům si dnes odbyl svůj debut v extralize kladenský junior Zdeněk Nedvěd, který byl nespokojený s mnoha vyloučeními: „Zkazilo nám to celý zápas, bylo jich tam dnes dost." Na jeho premiérový zápas se přišli podívat i táta s dědou, od kterých si před zápasem nechal poradit: „Já jsem moc rád, že přišli, protože hlavní díky nim hraju hokej."

S Libercem tentokrát odchází Rytíři bez bodů

Jakub Liška / Foto: Roman Mareš - K dalšímu domácímu utkání nastoupili Kladeňáci na Valentýna proti Liberci. Vstup se bohužel nepovedl díky několika oslabením a Bílí Tygři šli do vedení. To zvládli ve druhé třetině ještě navýšit, i přes Jarůškovo snížení. Poslední třetina přinesla další branky soupeře a pouze jedinou kladenskou z hole Smoleňáka, připisujeme tak bohužel další porážku.

Proti Liberci bez čtyř distancovaných, premiéra čeká Trojnu a Nedvěda

Klub - Rozhodnutím disciplinární komise APK LH ze dne 13. února byla Jakubu Babkovi, Michaelu Frolíkovi, Ondřeji Bláhovi a Václavu Veberovi pozastavena hráčská činnost. Ve středečním utkání 44. kola Tipsport extraligy proto Rytíři nasadí do hry juniory Josefa Trojnu a Zdeňka Nedvěda. Oba čeká extraligový debut.

Radegast kolo na Valentýna ocení hokejové bojovníky

12. únor 2024 - 23:00

Komerční sdělení - Zápasy 44. kola Tipsport Extraligy ledního hokeje se odehrají v duchu bojovnosti. A to jak na ledě, tak i na tribunách. Hlavní partner Radegast společně s BPA a kluby připravil novinku, která ocení nejen hráče, ale také fanoušky. Radegast kolo Bojovníků přinese spoustu nových aktivit a stane se novým prvkem partnerství nošovického pivovaru s nejvyšší soutěží.

Zítřek nabídne druhé domácí klání tohoto týdne! Rytíři budou hostit liberecké Bílé Tygry

Martin Kolačkovský / Foto: Roman Mareš - Kladno čeká další domácí bitva. Ve středu 14. února 2024 se na ledě ČEZ stadionu utká s Libercem, který v posledním vzájemném souboji porazilo. Jak dopadne zápas 45. kola Tipsport extraligy?

Ani druhý zápas s Vítkovicemi nevyšel dle představ

11. únor 2024 - 23:00

Jakub Liška / Foto: Roman Mareš - Pondělí 12. února mělo na programu další dohrávku Rytířů s Vítkovicemi. Kladeňáci se pokoušeli oplatit hostům sobotní porážku. Opatrnou první třetinu gólově rozsekli jen hosté. Ani druhá část se bohužel se domácím příliš nepovedla, jelikož Ridera zvýšila náskok z přesilové hry. Závěrečné dějství přineslo navýšení náskoku Vítkovic, i díky několika vyloučení v závěru. Konečné skóre se zastavilo na 0:4.

Nezdar deváťáků vylepšili nadále dominující sedmáci

Jakub Liška / Foto: Daniela Vodičková - První kompletně únorový týden je již minulostí a pro většinu mládežnických kategorií byl opět na programu mistrovský zápas. Pouze junioři a dorostenci žádné střetnutí neměli. Tradičně se zadařilo sedmákům, kteří se ale tentokrát na body opravdu nadřeli. Tabulkově lepší tým páťáků se opět vzdálil od svých kolegů díky vysoké výhře nad Černošicemi a šesťáci napravili nezdar na Spartě výhrou v Neratovicích.

Hokejové legendy na Kladně: Čeští veteráni vyzvou v třaskavé odvetě Německo

Tisková zpráva - Kladenský ČEZ stadion v sobotu 16. března od 17 hodin hostí utkání veteránských reprezentačních týmů Česka a Německa. Bitva starých gard slibuje pohledný hokej, ale i bojovný náboj. Představí se hráči s reprezentační minulostí i starty v NHL. Přijďte se na bitvu hokejových legend podívat i vy! Vstupenky jsou v prodeji.

Opět si to necháme jednoduše utéct, říká zklamaný Jarůšek

10. únor 2024 - 23:00

Jakub Liška / Foto: Roman Mareš - První ze dvou odložených domácích klání proti Vítkovicím dopadl pro Rytíře bez bodů. Rozhodl hlavně moment ve třetí části, kdy hosté otočili stav během jedné minuty: „Máme to pořád dokola, každý zápas má podobný průběh. Nedokážu bohužel říct, čím to je," hledá příčiny nešťastného okamžiku Richard Jarůšek. Ten si připsal asistenci u první kladenské branky, kterou vstřelil Ondřej Bláha: „Sebral jsem hráči puk na půlce a jeli jsme dva na jednoho. Od začátku jsem měl v hlavě, že přihraju."

Není to dobré, popisuje situaci v tabulce Nemčík

9. únor 2024 - 23:00

Martin Kolačkovský - V lednu vyztužil obranu Rytířů slovenský obránce Martin Nemčík. Pro slovenského beka je angažmá v Kladně prvním v české nejvyšší soutěži. „Každý zápas je vyrovnaný, je to o jedné nebo o dvou chybách. Česká extraliga je neskutečná v tom, že je soupeř umí využít,“ popisuje přednosti Tipsport extraligy. „Jsem šťastný, že tady jsem, mrzí mě, že to jde takovou cestou, ale pevně věřím, že to prostě zlomíme. Musíme bojovat,“ říká na závěr bratislavský rodák.

Vyrovnané utkání s Vítkovicemi bez bodů

Jakub Liška / Foto: Roman Mareš - Během reprezentační přestávky stále běží i extraliga. Pro Rytíře byl na programu první z dvou odložených duelů proti Vítkovicím. Do utkání vlétli lépe Kladeňáci, kteří se dostali do vedení a jejich tlak rozhodně nepolevoval. Ve druhém dějství však dokázali hosté vyrovnat hru i skóre. Závěrečná perioda nabídla nejprve gól Rytířů, záhy ale i dvě branky hostů, které určily tři body pro Vítkovice.

Dvakrát proti Vítkovicím. Přijďte Rytíře podpořit v dohrávkách a zúčastněte se sbírky pro dětské domovy

8. únor 2024 - 23:00

Martin Kolačkovský / Foto: HC Vítkovice Ridera - Netradičně v době reprezentační přestávky se odehrají dva odložené zápasy Kladna s Vítkovicemi v krátkém časovém rozmezí. První z nich je na programu v sobotu 10. února, druhý o dva dny později. V sobotu se ve spojení s utkáním koná materiální sbírka pro dětské domovy, v pondělí můžete po uplatnění slevového kódu ze sobotní vstupenky přijít za poloviční cenu.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!