Rytíři Kladno

Aktualizace: před 13 min 11 sek

Chci si na Kladně vybudovat stabilní pozici, hlásí Radek Jeřábek

17. Červen 2024 - 0:00

Klub - Defenzivní posila kladenských Rytířů hokejově vyrostla v mládeži pražské Sparty. V šestadvaceti letech nasbíral Radek Jeřábek 113 extraligových startů, když kromě Sparty nastupoval také v dresu Mladé Boleslavi nebo Vítkovic. „Nikde není napsáno, že musíme příští rok hrát baráž. S tím bychom měli nastoupit do sezóny,“ říká obránce s jedenácti starty v mládežnických reprezentacích.

Útočit mě baví, ale musím si plnit především úkoly vzadu, popisuje svoji hru Tomáš Hanousek

14. Červen 2024 - 0:00

Redakce - V mládí strávil šest let ve Švédsku, pak se vrátil domů do Česka a v dresu Liberce, Karlových Varů, Zlína a Mladé Boleslavi sbíral zkušenosti v extralize. Po skvělém ročníku v prvoligovém Prostějově, kde se se 34 body stal nejproduktivnějším obráncem soutěže, se teď Tomáš Hanousek pokusí naplno prosadit v extraligovém Kladně. „Můj cíl je být každým dnem lepší, budovat si pozici a stupňovat své výkony výše a výše,“ hlásí šestadvacetiletý bek v průběhu suché přípravy.

Tomáš Kobera je novým tiskovým mluvčím kladenských Rytířů

12. Červen 2024 - 0:00

Klub - Po konci předešlé sezóny se rozhodl odejít z funkce tiskového mluvčího Rytířů Jaroslav Keimar, kterému klub za jeho odvedené služby děkuje. Na jeho pozici na Kladně nově nastupuje od června hokejový redaktor Tomáš Kobera.

Rytíři hlásí posilu do obranných řad, ze Slovenska přichází Phil Pietroniro

10. Červen 2024 - 0:00

Jakub Liška - Po odchodu několika jmen z obrany Rytíři nadále posilují a hledají náhradu na tento post. Novou akvizicí je rodák z kanadského Montrealu, který má také italské občanství, Phil Pietroniro. Na Kladno přichází ze slovenské extraligy z Dukly Trenčín.

Společnost Kaufland po více než třech letech končí jako generální partner Rytířů

7. Červen 2024 - 0:00

Tisková zpráva - Rytíři Kladno a společnost Kaufland Česká republika oznamují, že s platností k 30. 4. 2024 vypršela smlouva o vzájemné spolupráci. Kaufland tak po více než třech letech končí jako generální partner klubu, nadále ovšem pokračuje ve spolupráci s osobou Jaromíra Jágra a v podpoře mládežnických hokejových projektů.

Nováček první ligy i loňský čtvrtfinalista extraligy. Rytíři mají pořádně nabité léto

6. Červen 2024 - 0:00

Martin Kolačkovský/ Foto: Roman Mareš - Kladeňáky čeká během letních měsíců tradiční porce přípravných bitev. V srpnu sehrají pět domácích a tři venkovní duely, které doplní trojice zápasů v září.

Tomáš Horna o suché přípravě: Je tam progres. V nasazení kluků není problém, říká

2. Červen 2024 - 0:00

Redakce - Extraligoví Rytíři za sebou mají už více než dva týdny suché přípravy, v rámci níž nabírají kondici a sílu na nadcházející ročník. O jejím průběhu a dalším programu promluvil kondiční trenér Tomáš Horna. „První měsíc je o tom, abychom nabírali všeobecnou vytrvalost. Druhý měsíc půjdeme do rychlosti, dynamiky a síly,“ nastínil.

Tři podpisy pro budoucnost. O extraligu zabojují Vimmer s Nedvědem, vrací se reprezentant Redlich

31. Květen 2024 - 0:00

Klub - Kladenští Rytíři se dohodli na profesionálních smlouvách s útočníky Štěpánem Vimmerem a Zdeňkem Nedvědem. Oba mladíci už v uplynulé sezóně nakoukli do extraligových zápasů a dostanou šanci zabojovat o místo v sestavě. Ze švédského Södertälje se do mateřského klubu vrací mládežnický reprezentant Sebastián Redlich. Všichni tři už se s týmem zapojili do společné přípravy.

Další dvě jména na soupisce Rytířů: pokračují Melka a Jarůšek

23. Květen 2024 - 0:00

Klub - Na soupisce Rytířů pro nadcházející extraligový ročník přibyla další dvě jména. Nové kontrakty podepsali útočníci Antonín Melka a Richard Jarůšek. Oba se s týmem zapojili do společné přípravy.

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz

Komunita