hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 18 min 15 sek

Nominace Kanady pronikla ven! Chybí Bow, jede ale Staal či Power

24. leden 2022 - 22:25

Javorové listy měly oznámit finální nominaci na olympijské hry až zítra, ale Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) ji omylem zveřejnila na sociálních sítích už dnes večer, po chvíli ji smazala.

Nominace Kanady pronikla ven! Chybí Bow, jede ale Staal či Power

24. leden 2022 - 22:25

Momenty TELH: Růžičkův milník, čistý hattrick i konec kariéry

24. leden 2022 - 21:11

V neděli se odehrály čtyři zápasy 45. kola Tipsport extraligy a jedno utkání (Karlovy Vary vs. Olomouc) v rámci 50. kola. Podívejte se na všechny zajímavé momenty z tohoto dne!

Momenty TELH: Růžičkův milník, čistý hattrick i konec kariéry

24. leden 2022 - 21:11

Body nesleduju, jedu pro tým, hlásí šťastný Benák. Asi nevyroste

24. leden 2022 - 20:56

Mládežnické mistrovství České republiky opanoval Adam Benák, který dotáhl Plzeňský kraj k celkovému vítězství. Během sedmi zápasů nastřádal devatenáct kanadských bodů a finále odstartoval čistým hattrickem.

Body nesleduju, jedu pro tým, hlásí šťastný Benák. Asi nevyroste

24. leden 2022 - 20:56

Prostějov odložil zápas s Kolínem. Kozlové shání soupeře

24. leden 2022 - 19:05

Osmý celek Chance ligy měl ve středu 26. ledna vyzvat Prostějov, ale ten požádal o odložení. Jestřábi ohlásili nákazu covidem-19, o náhradním termínu se jedná.

Prostějov odložil zápas s Kolínem. Kozlové shání soupeře

24. leden 2022 - 19:05

Hráči v záloze? Do Pekingu odletí nejspíše i šest náhradníků

24. leden 2022 - 18:08

Na olympijské hry mají země v nominacích 25 jmen, ale vypadá to, že budou moct vzít s sebou do dějiště celého turnaje dalších šest náhradníků. Jako první o tom na Twitteru informoval novinář Darren Dreger z kanadské stanice TSN.

Hráči v záloze? Do Pekingu odletí nejspíše i šest náhradníků

24. leden 2022 - 18:08

Oršulák, Věchet a další. Nejlepší hráči krajských výběrů na MMČR

24. leden 2022 - 17:50

Na mládežnickém mistrovství krajských výběrů byl po posledním utkání každého týmu vyhlášen jeho nejlepší hráč na turnaji. Věříme, že (nejen) o těchto čtrnácti hokejistech v dalších letech uslyšíme!

Oršulák, Věchet a další. Nejlepší hráči krajských výběrů na MMČR

24. leden 2022 - 17:50

Šidlík do Zlína nejde! Po trejdu ukončil kariéru

24. leden 2022 - 17:05

Další rána pro Zlín... Avizovaná posila Petr Šidlík nakonec Beranům v boji o záchranu nepomůže. V osmadvaceti letech se rozhodl ukončit kariéru.

Šidlík do Zlína nejde! Po trejdu ukončil kariéru

24. leden 2022 - 17:05

Posily? Už se z nás stává mezinárodní tým. Kluci ale skvěle zapadli, míní Huf

24. leden 2022 - 16:40

Jako jediný tým se v dosavadním průběhu Tipsport extraligy Zlín ani nepřiblížil stovce vstřelených gólů a nízkou produktivitu nepomohly vylepšit ani nové posily. Na druhé straně Dynamo si po výhře 4:1 připsalo pátou výhru v řadě a v novém roce zůstává neporažené. Dvěma brankami pokřtil svou novou smlouvu Anthony Camara.

Posily? Už se z nás stává mezinárodní tým. Kluci ale skvěle zapadli, míní Huf

24. leden 2022 - 16:40

Třída a bída: Tansey se zařadil ke špičce. Spartě nestačí první góly

24. leden 2022 - 16:30

Spoustu gólů dával na startu sezony v Košicích, střeleckou formu si po přestupu přenesl i do Komety. Kanadský vousáč Kevin Tansey se rychle zařadil mezi nejlepší obránce v Tipsport extralize.

Třída a bída: Tansey se zařadil ke špičce. Spartě nestačí první góly

24. leden 2022 - 16:30

Olomouci Knotkův hattrick nestačil. Zklamání, ale bod bereme, říká smutný hrdina

24. leden 2022 - 15:34

Čtvrtý vzájemný souboj sezony mezi Karlovými Vary a Olomoucí – a čtvrté prodloužení. Ani jeden ze zápasů Mory s Energií neskončil v základní hrací době a jinak tomu nebylo ani v posledním střetnutí.

24. leden 2022 - 15:34

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání chystáme autobus(-y). Zda a v jakém počtu se pojede závisí na zájmu fanoušků (viz. Přihlášky níže). Jednotná cena za cestu tam i zpět je 150 Kč. Vstupenky si zajišťuje každý sám (sledujte a kupujte nejlépe přes ON-LINE předprodej ZDE). Odjezdy od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

St 26.1. TRI odj. 16:00
Pá 4.2. LIB odj. 16:00
Pá 11.2. KVA odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě volejte na 608 481 451).