hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 11 min 7 sek

Za Česko nechám na ledě všechno, hlásí Hájek. Rodiče na testování nedostal

32 min 1 sek starý

Libor Hájek zaznamenal povedený reprezentační debut. Mladý obránce New York Rangers se okamžitě po svém příletu do Prahy adaptoval a spolehlivým výkonem pomohl vyztužit zadní řady národního týmu.

Žvýkačka jako rituál. Jednou jsem ji zapomněla v puse, usmívá se Tejralová

1 hod 54 min starý

Pokračujeme v představování hráček českého národního týmu. Tentokrát vám své začátky, důležité momenty v kariéře či rituály přiblíží hráčka, která své první hokejové kroky dělala ve Slavii – Aneta Tejralová.

Žvýkačka jako rituál. Jednou jsem ji zapomněla v puse, usmívá se Tejralová

1 hod 54 min starý

Motor skládá kádr na příští rok: na jihu pokračuje důležitý útočník

2 hod 6 min starý

České Budějovice se dohodly na prodloužení vzájemné spolupráce s Danielem Voženílkem. Pětadvacetiletý útočník s klubem podepsal novou roční smlouvu.

Motor skládá kádr na příští rok: na jihu pokračuje důležitý útočník

2 hod 6 min starý

Kam se ubírá svět? Českým trenérům přednášely hokejové špičky

3 hod 1 min starý

Doba stále není příznivá pro scházení většího počtu lidí, konání Českých hokejových her přesto svaz opět spojil s velkým trenérským seminářem. Ve čtvrtek a pátek si poznatky renomovaných zahraničních odborníků poslechly stovky českých kolegů.

Kam se ubírá svět? Českým trenérům přednášely hokejové špičky

3 hod 1 min starý

3 hod 58 min starý

hokej.cz: Ottawa Senators si pro následující dvě sezony pojistili obránce Arťoma Zuba. Ruský zadák za sebou má první rok v NHL, ve 47 zápasech nasbíral čtrnáct bodů (3+11). Předtím působil v Petrohradu nebo mateřském Chabarovsku.

Vrána dorazil a míří vysoko: Placka? Tu ani nebudu říkat, musíme jet vyhrát

4 hod 12 min starý

Filip Zadina s Filipem Hronkem už za sebou mají první zápasovou prověrku v dresu české reprezentace. Teď už se k nim připojil i jejich čerstvý parťák z Detroitu Jakub Vrána, který s národním týmem absolvoval páteční trénink. Jak se těšil? Co říká o své sezoně v NHL a kam bude cílit český výběr na mistrovství světa?

Vrána dorazil a míří vysoko: Placka? Tu ani nebudu říkat, musíme jet vyhrát

4 hod 12 min starý

Brízgala opouští Kladno, bude dál chytat v Chance lize

4 hod 59 min starý

Brankář Adam Brízgala po návratu Kladna mezi tuzemskou elitu zůstane v Chance lize, chytat bude za Porubu. Ostravský klub o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.

Brízgala opouští Kladno, bude dál chytat v Chance lize

4 hod 59 min starý

Pecka pro Bruslaře! Udrželi klíčovou oporu, brankáře doplní Schwarz

5 hod 49 min starý

Útočník David Šťastný bude dál oblékat dres Mladé Boleslavi. S klubem se dohodl na prodloužení smlouvy do konce ročníku 2022/23. Naopak do Košic odchází na hostování posila z Kladna Andrej Košarišťan. Brankářskou dvojici doplní stejně jako loni Marek Schwarz. Bruslaři o tom informovali na svém webu.

Pecka pro Bruslaře! Udrželi klíčovou oporu, brankáře doplní Schwarz

5 hod 49 min starý

Národní tým opouští tři hráči! Proti Rusům bude chytat Hrubec

6 hod 14 min starý

Národní tým proti sborné zakončí České hokejové hry, proti stejnému soupeři pak o necelý týden později zahájí svou misi na mistrovství světa v Lotyšsku. Trenéři pošlou do posledního duelu závěrečného podniku Euro Hockey Tour brankáře Šimona Hrubce. Reprezentaci opouští obránci Dominik Mašín a Jakub Galvas, který si zlomil ruku. Končí i útočník Šimon Stránský. S týmem už naopak trénoval útočník Jakub Vrána.

Národní tým opouští tři hráči! Proti Rusům bude chytat Hrubec

6 hod 14 min starý

Finanční spirála se znovu roztočila, říká Kmoníček. Růžička nesplnil cíl

8 hod 4 min starý

Chtěli do elitní čtyřky, jenže cíl nesplnili, a tak přišly v hradeckém Mountfieldu změny. K právě uplynulé sezoně (a stejně tak výhledu na tu další) se pro hokej.cz obsáhle vyjadřuje generální manažer Aleš Kmoníček. Ten mimo jiné zmiňuje, že elitní zadák Petr Zámorský se na východ Čech nejspíš nevrátí: „Mám zprávy, že je domluvený v cizině."

Finanční spirála se znovu roztočila, říká Kmoníček. Růžička nesplnil cíl

8 hod 4 min starý

Hráčem měsíce dubna vyhlašujeme komplet A-tým Rytířů Kladno!
ZNOVU EXTRALIGOVÍ! Hoši děkujem!

NAŠE AKCE PRO PLAY-OFF

Sbírku na podporu Nadace Jakuba Voráčka pro pacienty s roztroušenou sklerozou jsme ukončili 9. 5. 2021. Celková vybraná suma činí 52.523 Kč. Za každý zaslaný obnos děkujeme! Vše co bylo vybráno převedeme na konto nadace. V týdnu očekávejte souhrnný článek k celé akci.

Transparentní účet HFKPK: 2800918580 / 2010

VÝSLEDKOVÁ LISTINA HOKEJOVÉ TOMBOLY
je k nahlédnutí ZDE
.

Všechny výherce obešleme a domluvíme předání.

Každý, kdo poukázal na výše uvedený účet minimálně 100 Kč obdrží jako pozornost unikátní magnetickou placku-otvírák s motivem RYTÍŘSKÉHO PLAY-OFF A POSTUPU! Podrobnosti v článku: PLAY-OFF VRCHOLÍ