hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 29 min 59 sek

Momenty TELH: koncert #68, bitva bratrů nebo boleslavský Hulk

20. Září 2021 - 21:12

Tipsport extraliga je v plném proudu a také její nedělní kolo nabídlo mnoho zajímavých okamžiků. Jejich přehled vám přinášíme níže.

Momenty TELH: koncert #68, bitva bratrů nebo boleslavský Hulk

20. Září 2021 - 21:12

Mládí v akci: První trefu má i Stehlík. Junioři ale hrají minimálně

20. Září 2021 - 20:05

Není to nic neočekávaného: V sezoně, kdy se zužují všechny významnější české soutěže, hraje extraligu a první ligu minimální počet juniorů.

Mládí v akci: První trefu má i Stehlík. Junioři ale hrají minimálně

20. Září 2021 - 20:05

Tragická zpráva. Ve 27 letech zemřel bývalý obránce Motoru

20. Září 2021 - 19:16

Bývalý obránce Českých Budějovic Tomáš Prokop v neděli za tragických okolností zahynul. Klub smutnou informaci potvrdil na svých webových stránkách.

Tragická zpráva. Ve 27 letech zemřel bývalý obránce Motoru

20. Září 2021 - 19:16

20. Září 2021 - 18:36

hokej.cz: Útočník Nolan Patrick se s organizací Las Vegas Golden Knights dohodl na nové dvouleté smlouvě, ročně si vydělá 1,2 milionu dolarů. Patrick, který má na kontě téměř dvě stovky zápasů v NHL, byl do města hříchu vyměněn v červenci z Nashvillu.

20. Září 2021 - 18:36

PODCAST: Svého rozhodnutí nelituju, říká Erbanová. Vyhlíží novou švédskou kapitolu

20. Září 2021 - 17:40

Karolína Erbanová, bronzová medailistka z olympijských her a mistryně Evropy v rychlobruslení, má nyní před sebou novou životní kapitolu.

20. Září 2021 - 17:40

Kašík drží Zlín, vytáhl 47 zákroků! Za bod s Hradcem jsme rádi, tvrdí

20. Září 2021 - 16:45

Berani se po pátém kole propadají na poslední místo tabulky a zapisují dokonce čtvrtou domácí porážku v sezoně. S Hradcem Králové ale sehráli velmi vyrovnaný zápas, který nakonec dotáhli až do nájezdů. Bod je cenný, což potvrdil také gólman Libor Kašík, který k němu pomohl 47 úspěšnými zákroky.

Kašík drží Zlín, vytáhl 47 zákroků! Za bod s Hradcem jsme rádi, tvrdí

20. Září 2021 - 16:45

V přípravě zaujal, teď ale na vlastní žádost v Šumperku končí

20. Září 2021 - 15:50

Mladý útočník Lukáš Kučera po třech zápasech opouští prvoligové Draky. „Navrhl svůj konec a po vzájemné dohodě došlo k ukončení smlouvy," informuje Šumperk na svém webu.

V přípravě zaujal, teď ale na vlastní žádost v Šumperku končí

20. Září 2021 - 15:50

Třída a bída: Šmerha se trápí. Kdo je adept na nejproduktivnějšího beka?

20. Září 2021 - 15:02

Po třech zápasech je ještě brzy na soudy, ale... Výkony slávistického útočníka Tomáše Knotka nebo frýdecko-místeckého beka Mikuláše Zbořila stojí za pozornost. Po změně angažmá se naopak trápí střelec Tomáš Šmerha (na fotce).

Třída a bída: Šmerha se trápí. Kdo je adept na nejproduktivnějšího beka?

20. Září 2021 - 15:02

Bratrské signály? Neřeknu, culí se Adámek. Prostě o sobě víme

20. Září 2021 - 14:28

Matyáš Adámek se v létě přesunul ze Vsetína přes celou republiku za starším bratrem Lukášem, se kterým od prvních mistrovských zápasů využívá sourozeneckou chemii. Šestnáctiletý forvard zvládá extraligy dorostu i juniorů, kde se podílel na výborném vstupu karlovarské Energie.

Bratrské signály? Neřeknu, culí se Adámek. Prostě o sobě víme

Bratrské systémy? Neřeknu, culí se Adámek. Prostě o sobě víme

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Ne 19.9. LIT - odjezd 11:30
Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Varů - úterý 21.9.
Předpokl. odjezd 15:00, cena 400,-/ 450,-

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme

Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.