Výjezdoměr

Soutěž pro všechny členy fanklubu, kteří se neúčastní zápasů jen na zimáku na Kladně, ale i na venkovních zápasech, tzv. výjezdech. Soutěž probíhá celou sezonu včetně play-off! Pokud pojedete organizovaně s fanklubem, budete mít rovnou započítané ujeté kilometry. Pokud pojedete po vlastní ose (autem, vlakem, pěšky, na koni apod.), bude nám stačit vstupenka, jízdenka nebo prostě něco co nám dokáže, že jste na zápase opravdu byli.

O vašem výjezdu informujte do 7 dnů, potom už váš nárok nebude uznán.

Zaokrouhlené silniční vzdálenosti na mapách Google od zimáku k zimáku - Sparta 38 km, Litvínov 79 km, Plzeň xx km, Mladá Boleslav 90 km, Karlovy Vary 106 km, Liberec 137 km, Pardubice 147 km, Hradec Králové 153 km, Brno 239 km, Olomouc 316 km, Zlín 334 km, Vítkovice 403 km, Třinec 433 km.

Fanklub vypraví autobus vždy pouze v případě min. 35 přihlášených zájemců a příznivých okolností. Pokud se tak nestane jede se jinak. Aktuální info najdete v menu napravo. Přihlášky na zájezd i žádosti o doplnění výjezdoměru pište na Astix@post.cz.

Kompletní tabulku dalšího pořadí naleznete na:

starší ročníky na: http://gimax.sweb.cz/vyjezdomer.xlsx

Plánované ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu
2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.
Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Plánované výjezdy:

Přehled plánovaných i uskutečněných výjezdů najdete na stránkách: http://vyjezdyfanklub.bubu6.cz

Ceny vstupenek do sektoru hostí 2019/20*: SPA 250, LIT 150, PLZ 150, MLB 220, KVA 160, LIB 280**, PCE 150, HRK 150, BNO 200, OLO 120, ZLN 130**, VIT 249, TRI 250**.

*) Uvedené ceny jsou v den utkání. V předprodeji tak mohou být vstupenky levnější.

**) Kluby využívají dynamický ticketing, tedy cena se může být nakonec stanovena jinak.

Hráčem měsíce října je Denis Godla. Gratulujeme! A jako vždy se těšíme na off-line rozhovor - dotazy pokládejte ZDE.

Do Olomouce - NE 17.11.
Doprava individuálně, vstupenky rovněž.
ON-LINE předprodej ZDE

Do Liberce - v PÁ 22.11.
Odjezd 14:45 od ZS, cena BEZ vstupenky 250,-/300,-.
Abychom autobus vypravili je potřeba, aby v pondělí 18.11. ve 12:00 bylo přihlášeno alespoň 35 zájemců. VSTUPENKY kupuje každý sám (i pro autobus). Je nutné rezervovat zaplatit předem dle instrukcí ZDE. Budeme upřesňovat, SLEDUJTE!

Do Plzně - v ÚT 26.11.
Bude bus? Odjezd 14:45 od ZS, cena včetně vstupenky 300,-/350,-.
Abychom autobus vypravili je potřeba, aby ve středu 20.11. ve 12:00 bylo přihlášeno alespoň 35 zájemců. VSTUPENKY pro sólo výjezdníky k dispozici ON-LINE ZDE

Do Brna - v NE 1.12.
Info brzy...